ساکت حوادث ایرانی بهداشت اورژانس وزیر بهداشت

ساکت: حوادث ایرانی بهداشت اورژانس وزیر بهداشت وزارت بهداشت اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی فوت هر سال ۴۰ هزار ایرانی در حوادث! , این عدد واقعی‌ست

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت با بیان اینکه هر سال ۴۰ هزار ایرانی در حوادث متفاوت جان خود را از دست می‌دهند، گفت: امروز شاهد رونمایی از شش بالگرد امدا

فوت هر سال ۴۰ هزار ایرانی در حوادث! , این عدد واقعی‌ست

این عدد واقعی ست؛ فوت هر سال ۴۰ هزار ایرانی در حوادث!

عبارات مهم : حوادث

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت با بیان اینکه هر سال ۴۰ هزار ایرانی در حوادث متفاوت جان خود را از دست می دهند، گفت: امروز شاهد رونمایی از شش بالگرد امدادی هستیم که با وجود پرسشها زیاد از جمله اعمال تحریم ها موفق به خریداری آنها شده است ایم. این بالگردها دست دوم بوده و از کشورهای اروپایی خریداری شده است اند.

به گزارش خبرآنلاین، دکتر علی صدرالسادات در مراسم افتتاح مرکز اورژانس هوایی کشور که امروز شنبه – پنجم خرداد در فرودگاه هوایی خبر کرج برگزار شد، اظهار کرد: هر سال ۴۰ هزار ایرانی در حوادث متفاوت که عمده آن حوادث ناشی از تصادفات رانندگی هست، جان خود را از دست می دهند.

وی ادامه داد: با وجود کارها صورت گرفته جهت اصلاح بزرگراه ها، ایمن سازی خودروها و ترویج فرهنگ رانندگی هنوز هم آمار فوت و میر هموطنان در حوادث اوج هست. کشور عزیزمان ایران جزو ۲۰ کشور بزرگ دنیاست که پهنه آن بیابان، کوه، دشت، ساحل و… را مشمول بر می شود که همین شاخصه های جغرافیایی، ارائه خدمات امداد زمینی را با دشواری هایی مواجه می کند. به همین علت شرایط اقتضا می کند که امکانات اورژانس هوایی کشور زیاد کردن یابد.

فوت هر سال ۴۰ هزار ایرانی در حوادث! , این عدد واقعی‌ست

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، افزود: توسعه خدمات امداد هوایی در کشور در جهت اجرای طرح تحول سلامت انجام می شود. امروز نیز شاهد رونمایی از شش هلی کوپتر امدادی هستیم که علی رغم پرسشها زیاد از جمله اعمال تحریم ها موفق به خریداری آنها شده است ایم. این بالگردها دست دوم بوده و از کشورهای اروپایی خریداری شده است اند.

معاون وزیر بهداشت گفت: در حال حاضر ۹۰ درصد اورژانس هوایی دنیا از این نوع بالگردها در امداد هوایی استفاده می کنند. شاید این بالگردها به اندازه بالگردهای امدادی بعضی کشورها به روز نباشند ولی نیاز کشور در این حوزه را برطرف می کنند. بدون شک شش بالگرد جوابگوی نیاز کشور در بحث امداد هوایی نیست ولی امیدواریم تعداد این بالگردها به زودی زیاد کردن یابد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت با بیان اینکه هر سال ۴۰ هزار ایرانی در حوادث متفاوت جان خود را از دست می‌دهند، گفت: امروز شاهد رونمایی از شش بالگرد امدا

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جهت افتتاح یک مرکز اورژانس هوایی کشور صبحگاه امروز شنبه پنجم خرداد وارد البرز شد. وی در این مراسم از سه فروند بالگرد پیشرفته اورژانس هوایی رونمایی خواهد کرد.

واژه های کلیدی: حوادث | ایرانی | بهداشت | اورژانس | وزیر بهداشت | وزارت بهداشت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog