ساکت حوادث ایرانی بهداشت اورژانس وزیر بهداشت

ساکت: حوادث ایرانی بهداشت اورژانس وزیر بهداشت وزارت بهداشت اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث جزییات فروش طلا‌های تقلبی در سایت دیوار

رئیس کلانتری ۱۱۲ ابوسعید از دستگیری متهمی خبر داد که با شیوه آب طلا کردن نقره، طلا و جواهرات جعلی را در شکل‌های دستبند، گردنبند و زنجیر به مردم می‌فروخت، متهم م

جزییات فروش طلا‌های تقلبی در سایت دیوار

جزییات فروش طلا های تقلبی در سایت دیوار

عبارات مهم : دیوار

رئیس کلانتری ۱۱۲ ابوسعید از دستگیری متهمی خبر داد که با شیوه آب طلا کردن نقره، طلا و جواهرات جعلی را در شکل های دستبند، گردنبند و زنجیر به مردم می فروخت، متهم مرد ۲۷ ساله ای است که شگردش جهت جذب مشتری چرب زبانی، اعلام قیمت پایین نسبت به مغازه دار و جعل فاکتور های طلافروشی بود.

سرهنگ صادق ضرونی در گفتگو با میزان گفت: روز گذشته ماموران کلانتری ۱۱۲ ابوسعید در جریان شناسایی یک جاعل و کلاهبردار قرار گرفتند که با شیوه ای زیرکانه از مردم کلاهبرداری می کرد. سریعا بعد از این ماموران تجسس کلانتری به محل اعلامی رفتند که در آنجا با هماهنگی شاکی موفق به بازداشت متهم پرونده شدند.

این مقام انتظامی در مورد شکایت شاکی نیز گفت : شاکی پرونده با حضور در کلانتری اعلام می دارد: حدودا هشت ماه پیش بود که همسرم در سایت دیوار یک دستبند با قیمت مناسب را پیدا کرد. با یکدیگر سرقرار رفتیم و در حالیکه قیمت واقعی آن دستبند چهارمیلیون تومان بود فروشنده که فرد بازداشت شده است است آن را به ما سه میلیون و ۲۰۰ هزار تومان اعلام کرد. با این تفاسیر و با چرب زبانی های او ما گول خوردیم چراکه او حتی جهت این کارش فاکتور نیز جعل کرده بود. بعدا که به طلافروشی درج شده است در فاکتور مراجعه کردیم متوجه جعلی بودن مهر و امضای آنان و همچنین طلا نبودن دستبند مذکور شدیم تا اینکه بالاخره در بررسی های دوباره مان در سایت دیوار، چند روز پیش یک آگهی را مشاهده کردیم و با این مرد یک جا قرار گذاشتیم. او صورت خود را کاملا عوض کردن داده بود و با این شیوه قصد داشت ما او را شناسایی نکنیم. به بهانه اینکه می خواهیم از صحت طلا بودن دستبند انتخابی همسرم مطمئن شویم، او را به یک طلافروشی کشاندیم و در این مدت وقت کردیم که پلیس را در جریان عنوان بگذاریم و همین که پلیس رسید خوشبختانه او بازداشت شد.

جزییات فروش طلا‌های تقلبی در سایت دیوار

رئیس کلانتری ۱۱۲ ابوسعید توضیح داد: متهم این پرونده با جعل انواع مهر و فاکتور، تلاش می کرد کار خود را دقیق و درست جلوه بدهد و در ادامه هنگامی که سر قرار با مالباختگان حاضر می شد با چرب زبانی آن ها را فریب می داد و با بهانه اینکه قرار است به زودی به اروپا برود و به همین علت قصد دارد جنسش را ارزان بفروشد شکات را گول می زده است.

وی افزود: در بازرسی کیف همراه متهم ۲۷ ساله، تعدادی گردنبند، دستبند و زنجیر آب طلا کاری شده است کشف شد که متهم قصد داشت آن ها را نیز از طریق سایت دیوار به فروش برساند. متهم معترف شده است است قبل از این شغل نیز در کار طلاسازی بوده و به همین علت در آب طلا کردن نقره مهارت خاصی داشته است.

رئیس کلانتری ۱۱۲ ابوسعید از دستگیری متهمی خبر داد که با شیوه آب طلا کردن نقره، طلا و جواهرات جعلی را در شکل‌های دستبند، گردنبند و زنجیر به مردم می‌فروخت، متهم م

واژه های کلیدی: دیوار | پرونده | دستبند | ماموران کلانتری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog